Scorelijst Star Sequoia

Op deze pagina zie je de scorelijst van het spel Star Sequoia. De scorelijst is gebaseerd op hoogste sterrenopbrengst en de boomhoogte per speler. Per jaar wordt de hoogste boom met de hoogste sterenscore per speler opgeslagen. Wie per jaar de hoogste boom met de hoogste sterrenscore heeft, staat bovenaan.

Filter op jaar:
# Online Gebruikersnaam Boomhoogte Sterrenscore Datum
           
1OfflineTinus Icket874492020
2MannetjeSlimmerIQ874472020
3OfflineLesley Spandabato874292020
4OfflineAmerica Calista834352020
5OfflineBoB794572020
6OfflineMarike753952020
7OfflineTerra744272020
8OfflineGsorsnoi724362020
9OfflineJaneAmanda724302020
10OfflinePaap714872020
11MannetjeStoomkoker714542020
12OfflineRetroman704822020
13OfflineJupiter Shadow704662020
14OfflineJohan de Wildebras703472020
15Offlineladyinblue372674262020
16OfflineKerbert Rent654552020
17OfflineUi574422020